Vyvýšené záhony 

Vyskladajte si svoj vlastný záhon.

     Vyvýšené záhony sú dnes súčasťou skoro každej modernej, ale i nemodernej záhrady. Ponúkajú pohodlnejšie možnosti pestovania a sú estetickým doplnkom v záhrade. Naše záhony ponúkame v ľubovolných rozmeroch. Na požiadavku vyrobíme záhony v atypickom prevedení vrátane montáže. Štandardne vyrábame záhony zo suchého masívneho smrekového profilu 40x140mm. V cene každého záhonu je impregnácia proti škodcom, povrchová úprava podľa vzorkovníka a nopová fólia. Rozvážame v rámci celého Slovenska a ČR. 

Príklad:  Chcem záhon v tvare obdĺžniku rozmer 2,5m x 0,5m. Chcem aby mal 2 podlažia, náter mahagón.

Spočítam bežné metre po obvode a vynásobím sumou za požadované podlažia. 

2,5 + 0,5 + 2,5 + 0,5 = 6bm x 15,20€ = 91,20€    Môj záhon bude stáť 91,20€ 

           

              

    

1 podlažný záhon

- ľubovolný rozmer

Spočítajte si ľubovolné metre po obvode a vynásobte cenou 1 podlažia na obrázku. Dostanete výslednú sumu záhonu. K tomu si vyberte požadovaný odtieň zo vzorkovníka farieb  a kontaktujte nás.

2 podlažný záhon

- ľubovolný rozmer

Spočítajte si ľubovolné metre po obvode a vynásobte cenou 2 podlaží na obrázku. Dostanete výslednú sumu záhonu. K tomu si vyberte požadovaný odtieň zo vzorkovníka farieb a kontaktujte nás. 

3 podlažný záhon

- ľubovolný rozmer

Spočítajte si ľubovolné metre po obvode a vynásobte cenou 3 podlaží na obrázku. Dostanete výslednú sumu záhonu. K tomu si vyberte požadovaný odtieň zo vzorkovníka farieb a kontaktujte nás. 

4 podlažný záhon

- ľubovolný rozmer

Spočítajte si ľubovolné metre po obvode a vynásobte cenou 4 podlaží na obrázku. Dostanete výslednú sumu záhonu. K tomu si vyberte požadovaný odtieň zo vzorkovníka farieb a kontaktujte nás. 

vzorkovník lazúr


Vyberte si ľubovolný odtieň