Vyvýšené záhony 

Vyskladajte si svoj vlastný záhon.

     Vyvýšené záhony sú dnes súčasťou skoro každej modernej, ale i nemodernej záhrady. Ponúkajú pohodlnejšie možnosti pestovania a sú estetickým doplnkom v záhrade. Naše záhony ponúkame v ľubovolných rozmeroch. Na požiadavku vyrobíme záhony v atypickom prevedení vrátane montáže. Štandardne vyrábame záhony zo suchého masívneho smrekového profilu 40x140mm /hrúbka x výška/. V cene každého záhonu je impregnácia proti škodcom, povrchová úprava podľa vzorkovníka a nopová fólia. Rozvážame v rámci celého Slovenska.

Návod ako si vypočítať cenu svojho záhonu:

Príklad:  Chcem záhon v tvare obdĺžniku rozmer 2,5m x 0,5m. Chcem aby mal 2 podlažia.

1.Spočítam bežné metre po obvode, vynásobím sumou 11€  a dostanem cenu za jednopodlažný zahon.

2,5 + 0,5 + 2,5 + 0,5 = 6bm x 11 = 66€/jedno podlažie.

2. A teraz si vypočítam cenu za výšku môjho záhonu ked 66€ vynásobím počtom podlaží ktoré chcem.

66 x 2 podlažia = 132€

66 x 3 podlažia = 198€

66 x 4 podlažia = 264€

K tomu pridám len informáciu o požadovanom odtieni.


           

              

    

1 podlažný záhon

- ľubovolný rozmer

Spočítajte si ľubovolné metre po obvode a vynásobte sumou 11€ a dostanete výslednú sumu záhonu. K tomu si vyberte požadovaný odtieň zo vzorkovníka farieb  a kontaktujte nás.

2 podlažný záhon

- ľubovolný rozmer

Spočítajte si ľubovolné metre po obvode a vynásobte sumou 22€ dostanete výslednú sumu 2 podlažného záhonu. K tomu si vyberte požadovaný odtieň zo vzorkovníka farieb a kontaktujte nás. 

3 podlažný záhon

- ľubovolný rozmer

Spočítajte si ľubovolné metre po obvode a vynásobte sumou 33€ a dostanete výslednú sumu 3 podlažného záhonu. K tomu si vyberte požadovaný odtieň zo vzorkovníka farieb a kontaktujte nás. 

4 podlažný záhon

- ľubovolný rozmer

Spočítajte si ľubovolné metre po obvode a vynásobte sumou 44€ a dostanete výslednú sumu 4 podlažného záhonu. K tomu si vyberte požadovaný odtieň zo vzorkovníka farieb a kontaktujte nás. 

vzorkovník lazúr


Vyberte si ľubovolný odtieň